Since Oct 2012


NB!   23.02.14. / ZUMBA TREENINGUID EI TOIMU! KUNA OLEN KOOLITUSEL=)


LiinaDance Fitness

LASTEZUMBA 4-7 AASTASED JA 7-10 AASTASED 

Lastezumba on lõbus ja emotsionaalne tantsu ja mängu treening poistele ja tüdrukutele. Lisaks positiivsele Lastezumba tunnile soovime lastes arendada omavahelist suhtlemist, koostööd, väljendusoskust ja julgust esineda.


Lastezumba tantsud on kombineeritud erinevatest tantsustiilidest (calypso, hip hop,merengue, reggaeton, samba, pop jne). Iga tants jutustab uut lugu, milles on erinevad tegelased. Eelmisel hooajal õppisime koopaorava, pingviini, DJ, Rokk-staari ja teiste toredate karakterite tantse. Igal nädalal on Lastezumbas teema, kus räägime loodusest, sõpradest, pere traditsioonidest, mängudest ja muust huvitavast.

Tantsu valikul on väga oluline: muusika ja koreograafia. Iga zumba tund jutustab loo läbi tantsu ja mängu  ning annab lastele kuhjaga positiivset energiat.
Lastezumba tund on üles ehitatud tantsudele ja mängudele. Vastavalt tunni pikkusele jõuame lastega tantsida 2-3 tantsu. Õppeaasta jooksul õpime lastega selgeks 6-8 lugu. Tunnis mängime lastega lõbusiad mahajahtumise või liikumise mänge. Iga tund on kohal laste lemmik koer Zumbik.


Lastezumba legend:
Oli kord üks vahva koer nimega Zumbik. Talle meeldis väga lastega mängida ja lastele temaga. Tema sooviks oli lastele veel, midagi toredat pakkuda ja ta mõtles välja õnnelikuks olemise valemi. Mitmeid tunde, päevi, nädalaid ja kuid mängis ta lastega, istus õhtuti kamina ees ja mõtiskles, analüüsis erinevaid uuringuid ja jõudis järeldusele, et õnnelikuks olemise valemiks on: tants, muusika ja mängud. Zumbik nimetas selle vahva tegevuse- Lastezumbaks, mille kontseptsioon on lõbus muusika, vahvad tantsud ja palju positiivset energiat.Lastezumba treener Liinalt

Minu järgnev samm, saada veel paremaks treeneriks oli siis, kui ma hakkasin tunde andma lastele. Lapsed on mulle suurepärasteks õpetajateks.

Iga LasteZumba tund on pühendatud 100% lastele. Tunnis pean leidma mooduseid, kuidas hoida laste tähelepanu tunni lõpuni. Sel hetkel mõistsin, et õpetamisel ei lähtu ma endast, vaid õpilasest, täpsemalt igast õpilasest eraldi. Minu ülesandeks on igal tunnil leida moodus, et tund pakuks igale lapsele rõõmu, arengut ja positiivset energiat. See on nagu pusle kokkupanek, mis on alles, siis täiuslik, kui kõik tükid sobivad omavahel. Läbi protsessi nägin, kui tähtis on teha, midagi teistsugust ja lõbusat, et anda lastele, sellest päevast positiivne mälestus. Minu ülesandeks on tutvustada  ja näidata lastele, kuidas keha liikumisest, rütmist, loomingust ja tunnetest saab kunst. LasteZumba treenerina olen kohustatud olema väga heaks eeskujuks, õpetajaks ja juhiks. Töötades lastega, pean ma oluliseks muuta positiivsemaks tema hoiakuid ja vaateid. Ma teen, seda kõike austuse, rõõmu, pühendumuse ja südamega.